Erion Veliaj - 10155691729291926

Erion Veliaj
Erion Veliaj 30,702 Views
  • 1641
  • 23
  • 52

Ka nisur puna me vrull tek rruga "Danish Jukniu" siç premtova para dy muajsh në fushatë, pak nga pak po urbanizohet i gjithë Sauku. #TiranaNePune

Posted 4 months ago in POLITICS

Yzeir Miraka 4 months ago

RESPECTE SHEF VELIAJ NJERI I PUNES JO I FJALEVE BOSHE !!!

Ari Lica 4 months ago

Bravo zoti Veliaj .

Mimoza Aliaj 4 months ago

Po Ali Visha kur e ka radhen? Flm

Armand Llaka 4 months ago

Gjon krisili ne sauk kur e ka radhen

Valdo Bushgjokaj 4 months ago

Aaaa sikur ta kishte Gjdo bashki nje Kryebashkiak si Ty e gjith Shqiperia do Merrte ate qe meriton. Je vertet nje Puntor puna e mbar te qoft gjithmon.🙋

Ledieltoni Bardho 4 months ago

E ka shkruajtur Zoti qe ndryshimin e atdheut

Kevin Kevin 4 months ago

Bravo

Skender Sakaj 4 months ago

Nuk behet me fjale per njerezit qe te shohin premtimet e premtuara nga Erioni e prvecem dhe tatlent ne krye te bashkiase te Tiranes, nje zotesi dhe korrektesi me nje perkushtrim te pa pare deri tani dhe i treguar me se miri ne keto dy vjete te mandatit te tij......Por tani gjithkush e mendon se kur do ti vije radha lagjes bllokut apo tere atyre hapsirave ku ata banojne si nje fat i madh i tyre zgjedhja e Erion Veliaj me bashkimin e gjithe hapsires te Tiranes madhe me rastin e reformes teriterjale...Eshte vetem ceshtje kohje ndersa te gjitha ato pune dhe halle do te zgjidhen! Urime dhe respekte ktij njeriu qe po bene pune sikur po bene lajra magjike me nje realitet te pa mohushem cilesor bashkohore!!!

Hajrie Elmazi Imera 4 months ago

Te uroj suksese per te gjitha punet e nisura por rruga nga qyteti studenti deri te depua e ujit eshte shume keq te lutem vere dore dhe tek kjo rruge dhe lagje se eshte keq .Dhe nje here te uroj shume suksese dhe pune te mbare.Si Ju te jene gjithe kryetaret e tjer por........

Shqiponja Jemini 4 months ago

Po ke tregu elektrik kur dona vije radha jemi shume keq .Respekte per ju .

Ermal Mihaj 4 months ago

Kur do kalosh pak nga zona e Petreles (ura farkes)..

Mersin Maknori 4 months ago

BEAVO PER PUNEN QE PO BEN KRYTAR.PRIMTIMET PO TEJKALOHEN AI QE KA SY TE SHIKOJ NDRYSHIMET XHDO DIT E ME SHUM PUN.URIME RESPEKTE.

Spiro Gogo 4 months ago

Bravo

Alban Bilali 4 months ago

Te gjith ministrat ne terren si puna jote

Edi Haslika 4 months ago

Ne kasalla kur e ka radhen

Ensar Bala 4 months ago

Premtimet po jan fakt bravo e ato te pa premtuarat i ben

Martin Pjetra 4 months ago

o te lumshin duart ...te ishin 15 veta te punojne si ty.. shqiperia do behej nje zvicer e dyte.

Gemon Qoshku 4 months ago

Je Njish...Bravo

Gemon Qoshku 4 months ago

Je Njish...Bravo

Dhurata Merkuri Avdulaj 4 months ago

Komplimenti!!!!

Kume Seta 4 months ago

Po rruga Selim Jegeni do ta mbani fjalen e dhene.

Ngadhënjim Lluka 4 months ago

O lali mos puno kaq shumë ruaje shëndetin se na nevoitesh më vonë si kryeminister,dhe mos u hargjo kaq i ri.Pershendetje Kosova.

Aleksander Lami 4 months ago

Je nona

Esmeralda Gjoka 4 months ago

Na behet zemra mal kur degjojm dhe shohim nje obligim dhe dashuri per te bere punra te mira ..te falenderojm nga zemra

Alfred Shehu 4 months ago

Bravo Eri ke bere buje deri ne Amerike , te gjith mediate dhe shtypi po flasin per punen tuaj dhe thone qe e ke bere Tiranen si Cikag me ngjyra .

BajarFB.com is a free online Facebook Video Downloader. This tool generate video download link to save Facebook videos online without any install required. Video download is available in two resolution wherever available i.e. High-Definition (HD) videos and Standard-Definition (SD) videos. HD videos are better than SD videos in terms of quality and also bulkier in file size.

Both formats can be played on wide range of devices like MAC, PC, laptop, mobiles, etc. Download links may be served via SSL (HTTPs) protocol for better security Each link is valid for 3 hours maximum after that it will expire and not work. To download video again, simply enter the FB video URL in the input box above and generate the download link by clicking on 'Download' button. Download service is totally free and there is no limit on the number of downloads

Note: BajarFB.com does NOT have anything to do with Facebook Inc. Facebook trade mark is the property of Facebook Inc. All trademark belongs to their respective owners.