دیدار با مادر ستار بهشتی-8- افشاگری تکان دهنده ی داماد خانواده.

Generating Download Links...

این بخش از ویدیو و بخش دیگری که بعدا منتشر می شود ،پاسخ به حکومت است که ستار را کشت و اخیرا اعلام کرد که قتل او غیر عمد بوده است و پرونده را مختومه اعلام...

Posted 8 years ago

Kaveh Hassankhani 8 years ago

فدای این ایرانی های جانفشان و بی باک که به هیچ قیمت از خون ستار بهشتی جوان شجاع و بی گناه نمیگذرند. چه خانواده پاک و شریفی! و با تشکر از حشمت عزیز که زحمت میکشند این ویدئو های ارزشمند را انتشار میدهد.

Ma Masty 8 years ago

mamnon az talash shoma Kak Heshmat aziz,, man vase DW alman zaban farsi ferstadam va afv-ebinollmelal,,, ye khahesh daram vaghti mikhaid chizi pakhsh besh be hozar ke onja hastand begid , 2 nafari ba ham harf mizanan vase resanii kardan jaleb nist , khanom vaste harfa agha harf mizane , moghe zabt begid lotfannnnnn

Nilofar Irani 8 years ago

وقاحت آخوند بی آبرو

Ismail Tofiq 8 years ago

من این پست شما را شر می کنم و با روز دادخواهی خون ستار موافقم اما دو مسئله می ماند که با وجود این حکومت دستنایافتنی و بیهوده می نماید .یکی نه به اعدام است و دیگری نه به خشونت .
این حکومت در این 34 سال با اعدام و خشونت به حیات خود ادامه داده است و بخوبی می داند که اگر از این دو مسئله عقب نشینی کند باید برود و روی همین اصل تا هست این دو حربه را نخواهد گذاشت .
پس ما دو راه در پی داریم یکی اینکه این حکومت را با تمام تظلمش سرنگون کنیم و دیگری اینکه در سایه این ظلم گسترده زندگانی بسر کنیم.